Generator Ozonu Elektroniczny Copy

Shipping time 3 dni
39.75

W skład urządzenia wchodzą 2 rurki oraz 2 dyfuzory do wody.

Urządzenie przeznaczone jest do ozonowania powietrza, wody, produktów spożywczych, a także ubrań. Ozon pełni funkcję odkażającą, zabijającą wirusy, przykre zapachy, bakterie, grzyby, drobnoustroje chorobotwórcze, roztocza, alergeny.

Ozonator jest bardzo wydajny i solidnie wykonanie, dzięki czemu będzie służył długie lata.

Nadaje się także do ozonowania pomieszczeń, wnętrza samochodu, klimatyzacji.

Za wytwarzanie ozonu odpowiedzialne są wewnętrzne wyładowania koronowe. Wysoka wydajność 600mg wystarczy do większości zastosowań.

Po użyciu Generatora Ozonu powietrze jest zdrowe, czyste i pozbawione nieprzyjemnych zapachów oraz wszelkich niebezpiecznych wirusów.

Zastosowanie:

  • dezynfekcja i ozonowanie powietrza w pomieszczeniach celem usunięcia: wirusów, nieprzyjemnych zapachów, bakterii, drobnoustrojów chorobotwórczych, grzybów, alergenów, roztoczy, pleśni.
  • dezynfekcja i ozonowanie środowiska wodnego: woda spożywcza, a także do kąpieli.
  • dezynfekcja i ozonowanie artykułów spożywczych, owoców, warzyw.
  • dezynfekcji i ozonowanie pojazdów: klimatyzacja samochodowa, dezynfekcja wnętrza, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, za pomocą ozonatora usuwa się nieprzyjemny zapach pochodzący od bakterii i grzybów zgromadzonych na parowniku układu klimatyzacji.
  • dezynfekcji i ozonowanie: lodówek, szaf, akwariów

OZON

  • Ozon jest postacią tlenu, który ma 3 atomy w cząsteczce, zamiast 2 atomów tlenu - szybko się rozkłada i zamienia się w tlen.
  • Urządzenie korzysta z metody wyładowań koronowych, symulując wyładowania atmosferyczne w których powstaje ozon.
  • Ozon jest jednym z najsilniejszych środków odkażających i utleniaczy. Zabija bakterie E.coli, Listeria, Salmonella, Giardia i Cryptosporidium skuteczniej niż konwencjonalne środki dezynfekcyjne, jak chlor. W rzeczywistości, ozon zabija E.coli ponad 3000 razy szybciej niż chlor. Po wygenerowaniu OZON dostaje się do szczelin, dywanów, zasłon, mebli, itd.. Gdy dodatkowy atom tlenu dzieli się w cząsteczki ozonu, następuje: dezynfekcja i utlenianie. Jako środek odkażający, atomy te szybko niszczą bakterie, pleśni i nieprzyjemne zapachy.
  • Ozon jest bezpieczny, ale nie należy używać go w nadmiarze. W bardzo wysokim stężeniu może działać drażniąco na błony śluzowe i drogi oddechowe. Wytwarzanie ozonu w bezpiecznej i umiarkowanej ilości oczyszcza powietrze. Przed użyciem generatora ozonu należy zapoznać się z załączoną instrukcją dołączoną do każdego urządzenia. Po oczyszczeniu pomieszczenia przy pomocy ozonu należy je wietrzyć minimum 3 godziny.
  • Ozon bardzo szybko zmienia się w tlen. Proces ten trwa maksymalnie 30 minut.
Share

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product